Dnešný deň bol pre žiakov radostný, mnohí z nich, ktorí usilovne pracovali počas celého školského roka, boli odmenení pochvalami a cenami od p. riaditeľky, triednych p. učiteliek. Mnohí z nich reprezentovali našu školu na rôznych súťažiach, niektorí boli ocenení aj za zlepšenie prospechu, noví žiaci boli ocenení za začlenenie do kolektívu.
Naši piataci nám spestrili ocenenie svojim recitačným prednesom modlitby sv. Patrika v anglickom a v slovenskom jazyku a dievčatá tanečným prevedením. Ich vystúpenie na pieseň "Christ Be With Me“ bolo pre nás všetkých chvíľou zastavenia, zamyslenia a pripomenutia, že svetlo viery, nádeje a lásky môže sprevádzať každého z nás.