Každoročne sa pri príležitosti Dňa Zeme zapájame do výzvy ÚKE SAV.
Piataci a ôsmaci sa postarali o kus okolia našej školy a spoločne vyčistili okolité priestory od odpadkov. Odmenou im boli nie len získané certifikáty, ale aj dobrý pocit z pobytu v čistejšom okolí.