Na hodine biológie vytvorili piataci knihu o Prírode nášho okolia.
Na školskom dvore pozorne sledovali prírodu. Pomocou školských mobilov odfotografovali byliny, dreviny, stavovce i bezstavovce. Ku odfoteným organizmom vyhľadali zaujímavé informácie a spísali ich do spoločnej knihy. Kniha bude dostupná v knižnom kútiku na prízemí pavilónu II. stupňa.